Teslimat Koşulları

Nubi Sleep Yataklar için 120 Gece Deneme Süresi ve İade Politikası

Nubi Sleep güvencesiyle internet sitemizden alınan yetişkin yataklardaki deneme süresi 120 gündür. Ürünlerimizi kullanıp beğenmeyen müşterilerimiz için teslim tarihinden itibaren 120 günlük sürede iade ve değişim yapılmaktadır.

Eğer bir kampanya kapsamında promosyon bir ürün hediye edildiyse iade edilen yatakla birlikte hediyenin de geriye iade edilmesi gerekmektedir.

Memnun kalmadığınız ürünlerde teslim alma tarihinden itibaren 120 gece içinde talebinizi 444 4 099 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilir ve ürününüzü iade edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz yatağı belirlenen deneme süresi olan 60 günden önce iade etmek istemeniz halinde fatura tutarınız üzerinden %20 oranında kesinti yapılarak ürününüz istediğiniz başka bir yataklarla değiştirilebilir.

İade edeceğiniz yataklar için ayıp, arıza, hata veya sebep belirtmek zorunda değilsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini önceleyen bir vizyona sahip olduğundan müşteri mutluluğu ve rahatlığı her zaman ön planda tutulmaktadır.

İade talebinizi tarafımıza bildirdikten sonra 7 iş günü içerisinde nakliye aracımız ya da anlaşmalı kargo firmamız aracılığı ile iade edeceğiniz yataklar evinizden alınır. Teslimat ile ilgili masraflar tarafımızca karşılanır. Yatakların tarafımıza ulaşmasından itibaren 7 gün içinde nakit olarak ödediğiniz ücret, 15 Gün içerisinde kredi kartıyla ödediğiniz ücretin iadesi yapılır.

 

UYUMA ALIŞKANLIĞI KAZANILMASI

Nubi Sleep size konforlu bir uyku sunmayı vadetmektedir. Uyku alışkanlıklarınızı değiştirecek olan bu yatağa alışma süreniz 30-60 gün arasında değişebilmektedir. Bu sebeple koşulsuz iade süresi 60 günden sonra başlamaktadır.

Ürün 60-100 gün arasında tarafımıza teslim edilirken üründe bulunan özelliklerin bozulmamış olması gerekmektedir. Ürün teslim edilirken kılıf, örtü, promosyon olarak verilen ürünler de ürünle teslim edilmeli, üründe yıkama, kuru temizleme, kalıcı leke, kesik, yanık gibi bir kusur bulunmamalıdır. Ürünün alıcıya teslim edildiği gibi naylon paketiyle kaplanması müşterinin sorumluluğundadır.

Özel ölçü seçilerek üretilmiş ürünler, kampanyalı ürünler ve outlet bölümümüzden alınmış ürünlerle bebek ve çocuk yatakları ve diğer yan uyku ürünleri 120 gece deneme ve iade kapsamında değildir. Kanundan kaynaklanmayan hallerde iade edilemez ve değiştirilemez.

120 gece deneme uygulaması kapsamında müşterilerimiz tarafından iade edilen ürünler kesinlikle tekrar satışa sunulmaz.

120 gece deneme uygulaması kapsamında değişim istenmesi durumunda, “Değişim Hizmet Bedeli” karşılığı 525 TL tutarında ödeme belirtiğimiz ödeme bilgilerine yapılmalıdır. Değişim sonrasında yeni alınan yatak, değişim için teslim edilen yataktan daha pahalı ise, Değişim Hizmet Bedeli (525 TL) ödendikten sonraki iki ürün arasındaki fark tarafımıza ödenmelidir.

Tercih edilen yatak daha ucuz ise, Değişim Hizmet Bedeli hesaplandıktan sonra oluşan fark Nubi Sleep lehine ise, aradaki fark tarafımıza ödenir. Aradaki fark tüketici lehine ise, tarafımızca tüketiciye ilk yaptığı ödeme tipi eğer taksitli ise kredi kartına, EFT veya havale ise hesaba havale/eft yapılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.